  • CRT18-6.5WH-50
CRT18-6.5WH-50
advertisement
Manufacturer No:
CRT18-6.5WH-50
HK JDW NO:
197-CRT18-6.5WH-50
Package:
Datasheet:
CRT18-6.5WH-50
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 50'
Step5Bar-code shipping tag
CRT18-6.5WH-50
  • Operating Temperature
    -90°C~200°C
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -90°C
  • Color
    White
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    32.5kV
  • Wire/Cable Gauge
    18 AWG
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.194 (4.93mm)
  • Insulation Diameter
    4.9276 mm