  • CRGP1210F220R
CRGP1210F220R
advertisement
Manufacturer No:
CRGP1210F220R
HK JDW NO:
792-CRGP1210F220R
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
CRGP1210F220R
Description:
CRGP Series, Thick Film, 220Ohm, 0.75W 3/4W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 10177
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGP1210F220R
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    CRGP
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.102W 3.10mmx2.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Pulse Withstanding
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm