  • CRGH2512J2R7
CRGH2512J2R7
advertisement
Manufacturer No:
CRGH2512J2R7
HK JDW NO:
792-CRGH2512J2R7
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRGH2512J2R7
Description:
CRGH, Neohm Series, Thick Film, 2.7Ohm, 2W, ±5%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 6142
Step5Bar-code shipping tag
CRGH2512J2R7
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    2.7Ohm
  • Power (Watts)
    2W