  • WSC45275R100DEB
WSC45275R100DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45275R100DEB
HK JDW NO:
866-WSC45275R100DEB
Step5Bar-code shipping tag
WSC45275R100DEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W