  • CRGH2512J15K
CRGH2512J15K
advertisement
Manufacturer No:
CRGH2512J15K
HK JDW NO:
792-CRGH2512J15K
Datasheet:
CRGH2512J15K
Description:
Quantity:
In Stock : 18955
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGH2512J15K
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    Solder
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    15kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    2W
  • Voltage - Rated
    250V
  • Power Rating
    2W
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Max Power Dissipation
    2W
  • Depth
    3.2mm
  • Length
    6.35mm
  • Width
    3.2mm