  • CRGH1206F52K3
CRGH1206F52K3
advertisement
Manufacturer No:
CRGH1206F52K3
HK JDW NO:
792-CRGH1206F52K3
Datasheet:
CRGH1206F52K3
Step5Bar-code shipping tag
CRGH1206F52K3
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.061W 3.10mmx1.55mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    52.3kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W