  • CRGH0805F15K8
CRGH0805F15K8
advertisement
Manufacturer No:
CRGH0805F15K8
HK JDW NO:
792-CRGH0805F15K8
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
CRGH0805F15K8
Step5Bar-code shipping tag
CRGH0805F15K8
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.083Lx0.051W 2.10mmx1.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    15.8kOhm
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W