  • CRGCQ2010F56K
CRGCQ2010F56K
advertisement
Manufacturer No:
CRGCQ2010F56K
HK JDW NO:
792-CRGCQ2010F56K
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
CRGCQ2010F56K
Description:
Quantity:
In Stock : 55754
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGCQ2010F56K
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    56kOhm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm