  • CRGCQ1206F68K
CRGCQ1206F68K
advertisement
Manufacturer No:
CRGCQ1206F68K
HK JDW NO:
792-CRGCQ1206F68K
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
CRGCQ1206F68K
Description:
Quantity:
In Stock : 17552
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGCQ1206F68K
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.061W 3.10mmx1.55mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    68kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm