  • CRG0603F390K
CRG0603F390K
advertisement
Manufacturer No:
CRG0603F390K
HK JDW NO:
792-CRG0603F390K
Datasheet:
CRG0603F390K
Description:
Quantity:
In Stock : 57142
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRG0603F390K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    390kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    100mW
  • Max Power Dissipation
    100mW
  • Height
    450μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm