  • CRB3A4E24R9FT
CRB3A4E24R9FT
advertisement
Manufacturer No:
CRB3A4E24R9FT
HK JDW NO:
428-CRB3A4E24R9FT
Datasheet:
CRB3A4E24R9FT
Step5Bar-code shipping tag
CRB3A4E24R9FT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm