  • CRB3A4E103JB
CRB3A4E103JB
advertisement
Manufacturer No:
CRB3A4E103JB
HK JDW NO:
428-CRB3A4E103JB
Package:
1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Datasheet:
CRB3A4E103JB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CRB3A4E103JB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Number of Pins
    8
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CRB, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm