  • CRB2A4E152JT
CRB2A4E152JT
advertisement
Manufacturer No:
CRB2A4E152JT
HK JDW NO:
428-CRB2A4E152JT
Datasheet:
CRB2A4E152JT
Step5Bar-code shipping tag
CRB2A4E152JT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm