  • CQ0603BRNPO9BN3R2
CQ0603BRNPO9BN3R2
advertisement
Manufacturer No:
CQ0603BRNPO9BN3R2
HK JDW NO:
898-CQ0603BRNPO9BN3R2
Datasheet:
CQ0603BRNPO9BN3R2
Description:
CQ 3.2pF 50V Ceramic Capacitor ±0.1pF C0G NP0 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CQ0603BRNPO9BN3R2
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2018
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    3.2pF
  • Thickness (Max)
    0.035 0.90mm