  • CPF0603F12K7C1
CPF0603F12K7C1
advertisement
Manufacturer No:
CPF0603F12K7C1
HK JDW NO:
792-CPF0603F12K7C1
Datasheet:
CPF0603F12K7C1
Description:
Quantity:
In Stock : 1121
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CPF0603F12K7C1
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.061Lx0.031W 1.55mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    12.7kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm