  • CMR200T32.768KDZBT
CMR200T32.768KDZBT
advertisement
Manufacturer No:
CMR200T32.768KDZBT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CMR200T32.768KDZBT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMR200T32.768KDZBT
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    32.768kHz
  • Physical Dimension
    D1.9XH6.0 (mm)/D0.075XH0.236 (inch)
  • Operating Frequency
    0.032768MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhm
  • Load Capacitance
    6pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Drive Level
    1 µW
  • Crystal/Resonator Type
    PARALLEL - FUNDAMENTAL
  • Height
    2.0066mm
  • Length
    5.9944mm