  • CML4532S-11UH
CML4532S-11UH
advertisement
Manufacturer No:
CML4532S-11UH
Manufacturer:
CENKER
HK JDW NO:
16259-CML4532S-11UH
Package:
Datasheet:
Description:
11uH@100kHz 300Ω@10MHz -40℃~+105℃ 0.6Ω 50V 360mA SMD Common Mode Filters ROHS