  • CMC2012S-371-2P-T
CMC2012S-371-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMC2012S-371-2P-T
Manufacturer:
CENKER
HK JDW NO:
16259-CMC2012S-371-2P-T
Package:
Datasheet:
Description:
370Ω@100MHz -40℃~+105℃ 0.45Ω 50V 300mA SMD Common Mode Filters ROHS