  • CMF709M9000DHEA
CMF709M9000DHEA
advertisement
Manufacturer No:
CMF709M9000DHEA
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-CMF709M9000DHEA
Package:
Axial
Datasheet:
CMF709M9000DHEA
Description:
9.9MOhms, 1.75W, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMF709M9000DHEA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CMF
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    9.9MOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power (Watts)
    1.75W
  • Max Power Dissipation
    1.75W
  • Length
    14.2748mm
  • Width
    4.57mm