  • CMF60R62000FLEK
CMF60R62000FLEK
advertisement
Manufacturer No:
CMF60R62000FLEK
HK JDW NO:
873-CMF60R62000FLEK
Datasheet:
CMF60R62000FLEK
Description:
620mOhms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF60R62000FLEK
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±150ppm/°C
  • Resistance
    620mOhms
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm