  • CMF602M0480BEEB
CMF602M0480BEEB
advertisement
Manufacturer No:
CMF602M0480BEEB
HK JDW NO:
873-CMF602M0480BEEB
Datasheet:
CMF602M0480BEEB
Description:
2.048MOhms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF602M0480BEEB
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2.048MOhms
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CMF
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±0.1%