  • CMF502K9400FHEB
CMF502K9400FHEB
advertisement
Manufacturer No:
CMF502K9400FHEB
HK JDW NO:
873-CMF502K9400FHEB
Datasheet:
CMF502K9400FHEB
Description:
Quantity:
In Stock : 2563
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CMF502K9400FHEB
    12 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    2.94kOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    3.81mm
  • Width
    1.65mm