  • CM4545Z131R-10
CM4545Z131R-10
advertisement
Manufacturer No:
CM4545Z131R-10
HK JDW NO:
449-CM4545Z131R-10
Package:
Vertical, 8 Flat Lead
Datasheet:
CM4545Z131R-10
Description:
CMC 10A 4LN 130 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM4545Z131R-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Vertical, 8 Flat Lead
  • Weight
    5.134666g
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.555Lx0.448W 14.10mmx11.38mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Number of Functions
    4
  • Current Rating
    10A
  • Frequency
    100MHz
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    130Ohm
  • Current
    10A
  • Max DC Current
    10A
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Impedance @ Frequency
    130Ohm @ 100MHz
  • Height
    10.16mm
  • Length
    11.38mm
  • Width
    11.38mm