  • CM322522-R33M
CM322522-R33M
advertisement
Manufacturer No:
CM322522-R33M
Manufacturer:
Bourns, Inc.
HK JDW NO:
103-CM322522-R33M
Package:
1210
Datasheet:
CM322522-R33M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM322522-R33M
  • Package / Case
    1210
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    FERRITE
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
    no
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Chip
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Current Rating
    330mA
  • Inductance
    330 nH
  • DC Resistance (DCR)
    0.35Ohm
  • Frequency - Self Resonant
    190MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Q Factor
    25
  • Rated Current-Max
    0.33A
  • Inductance-Nom (L)
    0.33 µH