  • CM1206JRNPO9BN220
CM1206JRNPO9BN220
advertisement
Manufacturer No:
CM1206JRNPO9BN220
Manufacturer:
Yageo
HK JDW NO:
898-CM1206JRNPO9BN220
Package:
1206
Datasheet:
CM1206JRNPO9BN220
Description:
22pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CM1206JRNPO9BN220
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm