  • CIH03T5N6CNC
CIH03T5N6CNC
advertisement
Manufacturer No:
CIH03T5N6CNC
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIH03T5N6CNC
Package:
0201
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIH03T5N6CNC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0201
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    200mA
  • Inductance
    5.6 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Frequency - Self Resonant
    4.6GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    400mOhm