  • CIH10T1N2SNC
CIH10T1N2SNC
advertisement
Manufacturer No:
CIH10T1N2SNC
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIH10T1N2SNC
Package:
0603
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 8689
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIH10T1N2SNC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    800mA
  • Inductance
    1.2 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Frequency - Self Resonant
    10GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    50mOhm
  • Length
    1.6002mm