  • CI201210-5N6D
CI201210-5N6D
advertisement
Manufacturer No:
CI201210-5N6D
Manufacturer:
Bourns, Inc.
HK JDW NO:
103-CI201210-5N6D
Package:
0805
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CI201210-5N6D
  • Package / Case
    0805
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Current Rating
    300mA
  • Inductance
    5.6 nH
  • Max DC Current
    300mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.8GHz
  • Q Factor
    10
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    230mOhm
  • Height
    1mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm