  • CHP2512L5600JBT
CHP2512L5600JBT
advertisement
Manufacturer No:
CHP2512L5600JBT
HK JDW NO:
875-CHP2512L5600JBT
Step5Bar-code shipping tag
CHP2512L5600JBT
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    560Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W