  • CHP2512K2001FBT
CHP2512K2001FBT
advertisement
Manufacturer No:
CHP2512K2001FBT
HK JDW NO:
875-CHP2512K2001FBT
Package:
2512
Datasheet:
Description:
Thick Film, 2kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CHP2512K2001FBT
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Depth
    3.3mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    6.35mm