  • CDV30FF221GO3F
CDV30FF221GO3F
advertisement
Manufacturer No:
CDV30FF221GO3F
HK JDW NO:
192-CDV30FF221GO3F
Datasheet:
CDV30FF221GO3F
Purchasing and Inquiry
CDV30FF221GO3F Overview
In this electronic part, the voltage is rated at 1kV.The device should always remain at -55°C~125°C when in use.
CDV30FF221GO3F Features
a voltage rating of 1kV
CDV30FF221GO3F Applications
  • RF Medical Equipment
  • Lasers
  • RF Instruments
  • Software - Defined Frequency-Hopping Radio
  • Ground and Flight Mobile Radio
  • RF Power Amplifiers
  • MRI Coils
  • Land Mobile antennas 27 to 900 MHZ
  • Mobile Radio
  • MRI Coils and Generators
Step5Bar-code shipping tag
CDV30FF221GO3F
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Tolerance
    ±2%
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Rated
    1kV
  • Capacitance
    220pF