  • CDR32BX472BKZPMT
CDR32BX472BKZPMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BX472BKZPMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BX472BKZPMT
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BX472BKZPMT
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm