  • CDR31BX471BKMP\W
CDR31BX471BKMP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX471BKMP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BX471BKMP\W
Description:
470pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX471BKMP\W
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm