  • CCSMA18-MM-141-3
CCSMA18-MM-141-3
advertisement
Manufacturer No:
CCSMA18-MM-141-3
HK JDW NO:
198-CCSMA18-MM-141-3
Package:
SMA
Datasheet:
CCSMA18-MM-141-3
Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 3"
Step5Bar-code shipping tag
CCSMA18-MM-141-3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2011
  • Series
    141
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Gray
  • Cable Type
    Hand Formable .141
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • Length
    3.000 76.20mm