  • A-1PA-137-100W2
A-1PA-137-100W2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-137-100W2
HK JDW NO:
43-A-1PA-137-100W2
Package:
100
Datasheet:
A-1PA-137-100W2
Description:
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 100MM
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-137-100W2
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Package / Case
    100
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    White
  • Cable Type
    1.37mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Cable Length
    100mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    3.937 100.00mm