  • CC1812JKNPOEBN120
CC1812JKNPOEBN120
advertisement
Manufacturer No:
CC1812JKNPOEBN120
HK JDW NO:
898-CC1812JKNPOEBN120
Datasheet:
CC1812JKNPOEBN120
Description:
CC 12pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CC1812JKNPOEBN120
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    High Voltage
  • Voltage - Rated
    3000V 3kV
  • Capacitance
    12pF
  • Thickness (Max)
    0.057 1.45mm