  • CAY16-6800F4LF
CAY16-6800F4LF
advertisement
Manufacturer No:
CAY16-6800F4LF
HK JDW NO:
103-CAY16-6800F4LF
Datasheet:
CAY16-6800F4LF
Description:
Resistor Networks & Arrays 680 ohm
Step5Bar-code shipping tag
CAY16-6800F4LF
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Depth
    1.6mm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.062W
    1
  • Working Voltage
    50V
  • Size Code
  • Number of Resistors
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Element Power Dissipation
    0.062W
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm