  • C372J474J6SC000
C372J474J6SC000
advertisement
Manufacturer No:
C372J474J6SC000
Manufacturer:
XIAMEN FARATRONIC
HK JDW NO:
15994-C372J474J6SC000
Package:
Datasheet:
Description:
470nF ±5% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS