  • C350C184J5G5TA
C350C184J5G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C350C184J5G5TA
HK JDW NO:
417-C350C184J5G5TA
Description:
GoldMax 300 Comm C0G 0.18μF 50V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.330Lx0.200W 8.38mmx5.08mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial
Step5Bar-code shipping tag
C350C184J5G5TA
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.330Lx0.200W 8.38mmx5.08mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    0.18μF
  • Lead Spacing
    0.400 10.16mm
  • Height Seated (Max)
    0.400 10.16mm