  • C317C471M5R5TATR
C317C471M5R5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C317C471M5R5TATR
HK JDW NO:
417-C317C471M5R5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
C317C471M5R5TATR
Description:
470pF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C317C471M5R5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470pF
  • Depth
    2.54mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.81mm