  • C276CCB5250AE0J
C276CCB5250AE0J
advertisement
Manufacturer No:
C276CCB5250AE0J
HK JDW NO:
417-C276CCB5250AE0J
Description:
25μF Film Capacitor 5% Quick Connect 470V-AC
Step5Bar-code shipping tag
C276CCB5250AE0J
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Quick Connect
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    25μF
  • Voltage - Rated AC
    470V