  • C212G103J3SY450
C212G103J3SY450
advertisement
Manufacturer No:
C212G103J3SY450
Manufacturer:
XIAMEN FARATRONIC
HK JDW NO:
15994-C212G103J3SY450
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 400V 0.01uF -55℃~+105℃ Metallized Polyester Film Capacitor Radial Leaded,P=7.5mm Film Capacitors ROHS