  • C1808P821J1GSHTM
C1808P821J1GSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1808P821J1GSHTM
HK JDW NO:
417-C1808P821J1GSHTM
Package:
1808
Datasheet:
Description:
820pF Ceramic Capacitor 5% 1808
Step5Bar-code shipping tag
C1808P821J1GSHTM
    Select All
  • Mount
    1808
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    820pF
  • Depth
    2.03mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.57mm