  • C1805P223K5XPHTM
C1805P223K5XPHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1805P223K5XPHTM
HK JDW NO:
417-C1805P223K5XPHTM
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 1805
Step5Bar-code shipping tag
C1805P223K5XPHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.57mm