  • C1608X7R1H222JT
C1608X7R1H222JT
advertisement
Manufacturer No:
C1608X7R1H222JT
HK JDW NO:
769-C1608X7R1H222JT
Package:
Ceramic
Datasheet:
C1608X7R1H222JT
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 5% Ceramic
Quantity:
In Stock : 15584
Step5Bar-code shipping tag
C1608X7R1H222JT
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    2.2nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    1.6mm