  • C1210N823K5XSH
C1210N823K5XSH
advertisement
Manufacturer No:
C1210N823K5XSH
HK JDW NO:
417-C1210N823K5XSH
Description:
82nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210N823K5XSH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    82nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm