  • C1206N181K1GSH7189
C1206N181K1GSH7189
advertisement
Manufacturer No:
C1206N181K1GSH7189
HK JDW NO:
417-C1206N181K1GSH7189
Description:
180pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N181K1GSH7189
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm