  • C1206N161J1GMH
C1206N161J1GMH
advertisement
Manufacturer No:
C1206N161J1GMH
HK JDW NO:
417-C1206N161J1GMH
Description:
160pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N161J1GMH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    160pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm