  • C0805N200J1GRHTM
C0805N200J1GRHTM
advertisement
Manufacturer No:
C0805N200J1GRHTM
HK JDW NO:
417-C0805N200J1GRHTM
Description:
20pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N200J1GRHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    20pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm