  • C0805N131K1GSH
C0805N131K1GSH
advertisement
Manufacturer No:
C0805N131K1GSH
HK JDW NO:
417-C0805N131K1GSH
Description:
130pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N131K1GSH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    130pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm